Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
808 941 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 29 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena100%Okres gwarancji5%Okres rękojmi5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie przebudowy boiska przy Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie

Zamawiający Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie przebudowy boiska przy Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie”, wybierając ofertę wykonawcy FPUH KRIS-BUD Krzysztof Śnieżek. Wartość umowy: 808 941 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
808 941 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FPUH KRIS-BUD Krzysztof Śnieżek (Jasienica Rosielna), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 808 941,27 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail