Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, immunoglobulin, leków onkologicznych, wyrobów medycznych i innych

Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, immunoglobulin, leków onkologicznych, wyrobów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001126074

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Marii Curie Skłodowskiej 9

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-094

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

b.kula@jurasza.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jurasza.umk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-231b4dd7-fc60-4b38-9c10-f716a0b1205f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420491

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 078-258538

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, immunoglobulin, leków onkologicznych, wyrobów medycznych i innych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MATERIAŁ KWASU POLIGLIKOLOWEGO ( PGA )

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KIKGEL SP. Z O.O.

4.3.4.)Miejscowość

UJAZD

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

35856,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/S 095-321514

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

31449,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.