Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
206 640 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi przepisania danych sejsmicznych zapisanych na 9-ścieżkowych taśmach magnetycznych

Zamawiający Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi przepisania danych sejsmicznych zapisanych na 9-ścieżkowych taśmach…”, wybierając ofertę wykonawcy GK Processing Sp. z o. o. Wartość umowy: 206 640 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
206 640 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 czerwca 2026

    Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GK Processing Sp. z o. o. (Balice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 206 640,00 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000332133

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rakowiecka 4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-975

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lukasz.grabowski@pgi.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pgi.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pgi

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut Badawczy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Geologia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usługi przepisania danych sejsmicznych zapisanych na 9-ścieżkowych taśmach magnetycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c992abe8-78ba-472a-89fd-fe7567c7aae5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420316

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298420

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EDZ.26.45.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usługi przepisania danych sejsmicznych zapisanych na 9-ścieżkowych taśmach magnetycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

72300000-8 - Usługi w zakresie danych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

206640

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

206640 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206640 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

206640 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GK Processing Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5130248994

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 17

7.3.4)Miejscowość

Balice

7.3.5)Kod pocztowy

32-083

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

206640 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72300000-8Usługi w zakresie danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 640 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72300000-8 (Usługi w zakresie danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GK Processing Sp. z o. o. (Balice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.