Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
796 030 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1DIALIZA OTRZEWNOWA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    84 298 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2PŁYNY INFUZYJNE + ŻYWIENIE 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    313 040 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3PŁYNY INFUZYJNE + ŻYWIENIE 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    119 321 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4PŁYNY INFUZYJNE + ŻYWIENIE 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    215 762 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5SZYBKIE TESTY DIAGNOSTYCZNE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    8534 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6ANESTETYKI WZIEWNE 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    30 709 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7ANESTETYKI WZIEWNE 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    24 365 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków do SPZOZ w Łukowie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie (Łuków, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków do SPZOZ w Łukowie”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 796 030 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
796 030 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    1 oferta4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Baxter Polska Sp. z o. o. (części 1, 3, 6, 7); Aesculap Chifa Sp. z o. o. (część 2); NEUCA S.A. (część 4); DIATHER PETRUSEWICZ Spółka komandytowa (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 796 029,75 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail