Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
173 725 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP/WR/2026/44-dźwigi

Zamawiający Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna (Polanica-Zdrój, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP/WR/2026/44-dźwigi”, wybierając ofertę wykonawcy Zbigniew Chmielewski Przedsiębiorstwo Usługowe „Pryzmat”. Wartość umowy: 173 725 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
173 725 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zbigniew Chmielewski Przedsiębiorstwo Usługowe „Pryzmat” (ul. Orzechowa 6, 58-316 Wałbrzych), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 173 725,20 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail