Wynik częściowy: umowy w 1 z 6 części, 5 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
19 188 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.1. plotera frezującego CNC – w ramach części I zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.2. plotera laserowego - w ramach części II zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.3. zestawu: stacji do druku cyfrowego, kopiowania, skanowania (wielofunkcyjne) - w ramach części III zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr
    Wartość umowy
    19 188 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 41. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.4. zestawu: stacji roboczej do prototypowania, Komputer PC wraz z monitorem z kamerą oraz oprogramowaniem i oprzyrządowaniem - w ramach części IV zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie pr
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 51. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.5. zestawu: stacji roboczej do przygotowania projektów graficznych do druku z oprogramowaniem i oprzyrządowaniem – w ramach części V zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamó
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 61. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.6. tabletu graficznego – w ramach części VI zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%dodatkowy okres gwarancji (G)40%Skrócenie terminu realizacji zamówienia (T)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Modernizacja i doposażenie pracowni Wydziału Grafiki Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu"

Zamawiający Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Modernizacja i doposażenie pracowni Wydziału Grafiki Artystycznej Uniwersytetu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 19 188 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
19 188 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 1 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 19 188,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275808

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Marcinkowskiego 29

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-967

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

joanna.pakulska@uap.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uap.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c6c9f83-4d03-46c4-a8bc-2bc9f9dd0164

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Modernizacja i doposażenie pracowni Wydziału Grafiki Artystycznej
Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c6c9f83-4d03-46c4-a8bc-2bc9f9dd0164

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419918

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028004/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 "Modernizacja i doposażenie pracowni Wydziału Grafiki Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351115

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UAP/PN/7/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
1.1. plotera frezującego CNC – w ramach części I zamówienia,
zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5a (w zakresie części I zamówienia) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232140-7 - Plotery

4.5.5.)Wartość części

15662,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa

1.2. plotera laserowego - w ramach części II zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5a (w zakresie II części zamówienia) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232140-7 - Plotery

4.5.5.)Wartość części

8800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa

1.3. zestawu: stacji do druku cyfrowego, kopiowania, skanowania (wielofunkcyjne) - w ramach części III zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5b (w zakresie III części zamówienia) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.)Wartość części

16877,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa

1.4. zestawu: stacji roboczej do prototypowania, Komputer PC wraz z monitorem z kamerą oraz oprogramowaniem i oprzyrządowaniem - w ramach części IV zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5c (w zakresie części IV zamówienia) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

45000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa

1.5. zestawu: stacji roboczej do przygotowania projektów graficznych do druku z oprogramowaniem i oprzyrządowaniem – w ramach części V zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5c (w zakresie V części zamówienia) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

49441,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa

1.6. tabletu graficznego – w ramach części VI zamówienia, zgodnie z zapisami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5c (w zakresie VI części zamówienia) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237450-8 - Tablety graficzne

4.5.5.)Wartość części

5798,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W ZAKRESIE CZĘŚCI I
Uzasadnienie faktyczne:
Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotu umowy: 15 662,00 zł brutto
Cena najkorzystniejszej oferty: 109 470,00 zł brutto
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W ZAKRESIE CZĘŚCI II
Uzasadnienie faktyczne:
Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotu umowy: 8 800,00 zł brutto
Cena najkorzystniejszej oferty: 104 550,00 zł brutto
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19188,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19188,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19188,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rand Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8981887566

7.3.3)Ulica

ul. Kwidzyńska 13

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-415

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19188,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-28

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W ZAKRESIE CZĘŚCI IV
Uzasadnienie faktyczne:
Brak ofert w zakresie tej części postępowania.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W ZAKRESIE CZĘŚCI V
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
Jedyna oferta złożona w zakresie tej części postepowania podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 (niezgodność z warunkami zamówienia) oraz art. 226 ust. 1 pkt 10 (błąd w obliczeniu ceny) ustawy Prawo zamówień publicznych.

Sekcja 16

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W ZAKRESIE CZĘŚCI VI
Uzasadnienie faktyczne:
Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotu umowy: 5 798 ,00 zł brutto
Cena najkorzystniejszej oferty: 6 698,58 zł brutto
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 18

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 049 070 zł
Rozstęp międzykwartylowy
907 918 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
1 049 070 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 19 188 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rand Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.