Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
877 110 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Czas podjęcia interwencji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usuwanie odpadów komunalnych znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych, na terenach stanowiących własność Gminy Bydgoszcz

Zamawiający Miasto Bydgoszcz (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usuwanie odpadów komunalnych znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych, na…”, wybierając ofertę wykonawcy Wyburzenia M. Kwiatkowska Sp. z o.o. Wartość umowy: 877 110 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto BydgoszczBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
877 110 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wyburzenia M. Kwiatkowska Sp. z o.o. (Gorzów Wielkopolski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 877 110,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail