Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
2 096 451 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkól i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Bar
    Wartość umowy
    804 051 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu”
    Wartość umowy
    440 000 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu”
    Wartość umowy
    385 000 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie”
    Wartość umowy
    467 400 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi30%Kryterium społeczne10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Powiecie Myśliborskim

Zamawiający Powiat Myśliborski (Myślibórz, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 096 451 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Powiat MyśliborskiMyślibórz, Zachodniopomorskie (powiat Myśliborski →)opublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
2 096 451 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Jagielski (części 1, 4); Robert Bajewski (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 096 451,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Myśliborski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210967320

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Północna 15

1.5.2.)Miejscowość

Myślibórz

1.5.3.)Kod pocztowy

74-300

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@cuwmysliborz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.powiatmysliborski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19df2347-5006-45ac-8cb6-84b8c87aec96

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Powiecie Myśliborskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19df2347-5006-45ac-8cb6-84b8c87aec96

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419845

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie 7.2.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332152

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.4171.63.2026.TzA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1695405,27 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkól i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku”

4.5.3.)Główny kod CPV

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

620117,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu”

4.5.3.)Główny kod CPV

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

380044,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu”

4.5.3.)Główny kod CPV

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

327640,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja bazy szkoleniowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie”

4.5.3.)Główny kod CPV

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

367602,79 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

804051,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1000850,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

804051,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Jagielski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 597-100-74-67

7.3.3)Ulica

ul. Niepodległości 22a

7.3.4)Miejscowość

Barlinek

7.3.5)Kod pocztowy

74-320

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

804051,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

440000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

552676,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

440000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Robert Bajewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5971227631

7.3.3)Ulica

ul. Bałtycka 3

7.3.4)Miejscowość

Myślibórz

7.3.5)Kod pocztowy

74-300

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

440000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

385000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

488000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

385000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Robert Bajewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5971227631

7.3.3)Ulica

ul. Bałtycka 3

7.3.4)Miejscowość

Myślibórz

7.3.5)Kod pocztowy

74-300

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

385000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

467400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

467400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

467400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Jagielski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 597-100-74-67

7.3.3)Ulica

ul. Niepodległości 22a

7.3.4)Miejscowość

Barlinek

7.3.5)Kod pocztowy

74-320

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

467400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Myśliborski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Myślibórz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 096 451 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214220-8 (Roboty budowlane w zakresie szkół średnich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Jagielski (Barlinek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.