AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji deszczowej w ul. Składowej wraz z wlotem do rzeki Odry

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji deszczowej w ul.…”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 23:59. Wadium: 40 000 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
24 września 2026, 23:59
18d 11h
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 24 września 2026 23:59

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 24 września 2026 roku o godzinie 23:59.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji deszczowej w ul. Składowej wraz z wlotem do rzeki Odry.

  • 4

    RyzykoWadium: 40 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,6 oferty na postępowanie przy 60 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 32% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie oddalono. Dla skali: 130 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail