Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
219 454 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
342 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zaprojektowanie i wykonanie odcinka sieci wodociągowej oraz nowego przyłącza zimnej wody użytkowej do budynku usytuowanego przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 396 w Poznaniu.

Zamawiający Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie i wykonanie odcinka sieci wodociągowej oraz nowego przyłącza zimnej wody…”, wybierając ofertę wykonawcy SOBEX Sobiesław Bereta. Wartość umowy: 219 454 zł.

Zamawiający: Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.Poznań, Wielkopolskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
219 454 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOBEX Sobiesław Bereta (Krosinko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 219 454,14 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 342 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail