Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
338 775 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 338 775 zł – 359 775 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbudowa placu street workout oraz torów pumptrack w Głuchołazach uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r.- Część 1

Zamawiający Gmina Głuchołazy (Głuchołazy, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbudowa placu street workout oraz torów pumptrack w Głuchołazach uszkodzonych w trakcie…”, wybierając ofertę wykonawcy Kampolex Sp. z o.o. Wartość umowy: 338 775 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina GłuchołazyGłuchołazy, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
338 775 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kampolex Sp. z o.o. (Mieszkowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 338 775,16 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 338 775,16 zł do 359 775,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Głuchołazy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412792

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 15

1.5.2.)Miejscowość

Głuchołazy

1.5.3.)Kod pocztowy

48-340

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@glucholazy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1345096

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbudowa placu street workout oraz torów pumptrack w Głuchołazach uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r.- Część 1

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-277a6393-8746-4fa0-8bdc-0fc3e1c84e79

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419819

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00055671/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Odbudowa placu street workout oraz torów pumptrack w Głuchołazach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346550

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.29.2026.JSz

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

729385,06 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

283610,86 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania w zakresie odbudowy obiektu sportowego zlokalizowanego na działce nr 137/4 oraz części działki nr 132/16, obręb Głuchołazy na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Remont obiektów sportowych w ramach zadania pn. „Odbudowa placu street workout, pumptrack i skateparku w Głuchołazach, uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r.” – zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna.

Roboty mają na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności, bezpieczeństwa i trwałości infrastruktury sportowej uszkodzonej w wyniku powodzi, bez zmiany przeznaczenia terenu i sposobu użytkowania. Obiekty pozostają w kategorii V – obiekty sportu i rekreacji.

2. Szczegółowy zakres robót określa Dokumentacja techniczna, na którą składają się:
1) projekt zagospodarowania terenu,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
3) przedmiar robót.
Zamawiający dokonał etapowania w dokumentacji technicznej dla swoich celów pozyskania środków finansowych na realizację zadania. Wykonawca nie ma określonych etapów w ramach przedmiotowego zamówienia.

3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) odbudowę wewnętrznych pól pomiędzy torami pumptrack poprzez wykonanie nasadzeń wraz z wymianą gruntu,
2) odbudowę ławek parkowych, stojaków na rowery oraz koszy na śmieci w strefie street workout,
3) odbudowę ścieżki o nawierzchni mineralnej w południowej części terenu,
4) odbudowę zieleni zgodnie z częścią opisową i rysunkową w obrębie zakresu opracowania.

Uwaga! Dokumentacja została sporządzona dla zadania pn. „Remont obiektów sportowych w ramach zadania pn. „Odbudowa placu street workout, pumptrack i skateparku w Głuchołazach, uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r.” z czego Wykonawca Części 1 (niniejsze postępowanie) ma wykonać odbudowę placu street workout oraz torów pumptrack w Głuchołazach.

Z niniejszego zadania wyłącza się zakres odbudowy skateparku.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

338775,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359775 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

338775,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kampolex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7551937829

7.3.4)Miejscowość

Mieszkowice

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

338775,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Głuchołazy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głuchołazy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 338 775 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kampolex Sp. z o.o. (Mieszkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.