Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
15 751 688 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
15 miesiące
Oferty w postępowaniu
18 ofertceny: 15 751 688 zł – 34 453 253 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BMS (Building Management System)

Zamawiający Białostocki Park Naukowo - Technologiczny (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „BMS (Building Management System)”, wybierając ofertę wykonawcy Defero Sp. z o.o. Wartość umowy: 15 751 688 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Białostocki Park Naukowo - TechnologicznyBiałystok, Podlaskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
15 751 688 zł
Liczba ofert
18 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    18 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Defero Sp. z o.o. (Sieradz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 15 751 687,50 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 18 ofert; ceny wahały się od 15 751 687,50 zł do 34 453 253,20 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail