Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
261 824 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%czas reakcji serwisu po zgłoszeniu awarii przez Zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa serwisowa gamma kamery AnyScan Sc

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa serwisowa gamma kamery AnyScan Sc”, wybierając ofertę wykonawcy Mediso Sp. z o.o. Wartość umowy: 261 824 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
261 824 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 sierpnia 2026

    Termin ofert: 25 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mediso Sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 261 824,40 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000677636

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parzęczewska 35

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.8.)Numer faksu

zamowienia@wss.zgierz.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wss.zgierz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.zgierz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Obsługa serwisowa gamma kamery AnyScan Sc

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-395568b5-05d6-4024-bd8e-7ec53394dd94

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419697

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00098446/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 obsługa serwisowa gamma kamery

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393479

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/31/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa w zakresie przeglądów/napraw gamma kamery Mediso Anyscan SC Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu.

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

261824,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

261824,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

261824,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mediso Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7281111998

7.3.3)Ulica

Al. Piłsudskiego 133D

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

92-318

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261824,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50421000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
445 900 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 327 zł1 196 078 zł
Rozstęp międzykwartylowy
832 751 zł
Źródło próbki
CPV 50421000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 327 zł
Mediana
445 900 zł
Górny kwartyl
1 196 078 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 261 824 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50421000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mediso Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.