Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: TMB Maat Sp. z o.o

Wartość umowy
46 861 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce

Zamawiający Miasto Kobyłka (Kobyłka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce”, wybierając ofertę wykonawcy TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 46 861 zł.

Zamawiający: Miasto KobyłkaKobyłka, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
46 861 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k. (Warszawa), wspólnie z: TMB Maat Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 46 860,93 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO KOBYŁKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269663

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wołomińska 1

1.5.2.)Miejscowość

Kobyłka

1.5.3.)Kod pocztowy

05-230

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@kobylka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kobylka.pl/index.php

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e159c42-2492-4c81-8f34-7245ce25afbd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419662

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038103/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego - nr ogłoszenia: 2024/BZP 00531463 z dnia 2024-10-04 (w pkt 4.2.13.) i 4.2.14.), którym zainicjowano postępowanie pn. "Rewitalizacja domu Wilhelma Lewego w Kobyłce – etap II”, nr sprawy: WZP.271.19.2024 w trybie podstawowym z możliwością negocjacji, powierzenie dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Niniejsze zamówienie jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.32.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-wykończeniowych w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje

- wykonanie parapetów zewnętrznych ocynk – tytan, - przemurowanie schodów do piwnicy, - przemurowanie nadproża nad oknem ściana frontowa, - wykonanie fug w spoinach cegieł 135 m2.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TMB Maat Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 364336086

7.3.3)Ulica

Wał Miedzeszyński 186B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-987

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46860,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
299 916 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 111 zł587 635 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 524 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 111 zł
Mediana
299 916 zł
Górny kwartyl
587 635 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Kobyłka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobyłka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 46 861 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.