Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
648 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    324 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    324 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gotowość Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych, gminnych i dojazdowych w Suwałkach – Część 1- Rejon 1, Część 2 – Rejon 2

Zamawiający Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych, gminnych i dojazdowych w Suwałkach – Część 1-…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowo-Usługowym „TRANS-KAPS” Karol Sofiński. Łączna wartość umów: 648 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w SuwałkachSuwałki, Podlaskieopublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
648 000 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowo-Usługowym „TRANS-KAPS” Karol Sofiński za łącznie 648 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail