Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
10 843 681 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3 070 371 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5 524 453 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 248 857 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji - G40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1234B Gruszki – Rubcowo – Skieblewo – do drogi Nr 664, Etapy IV - VI

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie (Augustów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1234B Gruszki – Rubcowo – Skieblewo – do drogi Nr 664,…”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 10 843 681 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość umów
10 843 681 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma STRABAG Sp. z o.o. za łącznie 10 843 681,29 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail