Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
83 025 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Analiza porealizacyjna budowy wschodniej obwodnicy Bełchatowa w ciągu DW 484 w zakresie hałasu
    Wartość umowy
    22 386 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Weryfikacja wyników analizy porealizacyjnej i ocena skuteczności rozwiązań służących ochronie środowiska dla DW 705 na odcinku Bolimowska Wieś - Skierniewice w zakresie hałasu
    Wartość umowy
    60 639 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Rękojmia20%Doświadczenie osoby wykonującej analizy porealizacyjne w zakresie oddziaływania akustyczne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie analiz porealizacyjnych dla zadań inwestycyjnych na drogach wojewódzkich województwa łódzkiego.

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie analiz porealizacyjnych dla zadań inwestycyjnych na drogach wojewódzkich…”, wybierając ofertę wykonawcy Konrad Ratowski Konsulting. Łączna wartość umów: 83 025 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
83 025 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Konrad Ratowski Konsulting za łącznie 83 025,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

1.3.)Oddział zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470850645

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

AL. PIŁSUDSKIEGO 12

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-051

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdw.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdwlodz.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie Drogami Wojewódzkimi w imieniu samorządu województwa łódzkiego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie analiz porealizacyjnych dla zadań inwestycyjnych na drogach wojewódzkich województwa łódzkiego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ecdc7fe-fa9e-4c57-a8dc-517559327e3a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419399

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00324688

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ2611.25.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Analiza porealizacyjna budowy wschodniej obwodnicy Bełchatowa w ciągu DW 484 w zakresie hałasu

4.5.3.)Główny kod CPV

90742100-1 - Usługi w zakresie kontroli hałasu

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Weryfikacja wyników analizy porealizacyjnej i ocena skuteczności rozwiązań służących ochronie środowiska dla DW 705 na odcinku Bolimowska Wieś - Skierniewice w zakresie hałasu

4.5.3.)Główny kod CPV

90742100-1 - Usługi w zakresie kontroli hałasu

4.5.5.)Wartość części

35000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22386,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72570,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22386,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konrad Ratowski Konsulting

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471980182

7.3.3)Ulica

Fabryczna 5/7

7.3.4)Miejscowość

Kęty

7.3.5)Kod pocztowy

32-650

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22386,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60639,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110085,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60639,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konrad Ratowski Konsulting

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471980182

7.3.3)Ulica

Fabryczna 5/7

7.3.4)Miejscowość

Kęty

7.3.5)Kod pocztowy

32-650

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60639,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90742100-1Usługi w zakresie kontroli hałasu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 83 025 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90742100-1 (Usługi w zakresie kontroli hałasu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Konrad Ratowski Konsulting (Kęty). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.