Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: ABgees Agnieszka Brożyna - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna

Wartość umowy
43 745 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 43 745 zł – 139 974 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Druk i dystrybucja plakatów oraz ulotek informujących o Programie Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Druk i dystrybucja plakatów oraz ulotek informujących o Programie Fundusze Europejskie na…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Poligraficzne Marcin Kaleta - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna. Wartość umowy: 43 745 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
43 745 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Usługi Poligraficzne Marcin Kaleta - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna (Mąchocice Kapitulne), wspólnie z: ABgees Agnieszka Brożyna - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 43 745,39 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 43 745,39 zł do 139 974,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367849538

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Karolkowa 30

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-207

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@kowr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kowr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Druk i dystrybucja plakatów oraz ulotek informujących o Programie Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-592d7926-f248-41d9-9501-772ba9f90af6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419257

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310165

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

277/2026/C

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

60597,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia obejmuje:
1) druk plakatów (nakład: 16 734 egzemplarzy) oraz ulotek (nakład: 282 850 egzemplarzy), dotyczących realizacji Funduszy Europejskich na Pomoc Żywnościową 2021-2027, zgodnie ze specyfikacją zawartą w Załączniku nr 1 do Istotnych Postanowień Umowy, zwanych dalej IPU, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ;
2) dystrybucję plakatów oraz ulotek, polegającą na pakowaniu, załadunku, transporcie i dostarczeniu wydrukowanych plakatów oraz ulotek do punktów dystrybucyjnych, zgodnie z listą dystrybucyjną, stanowiącą Załącznik nr 2 do IPU, oraz rozładunku.

4.5.3.)Główny kod CPV

79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43745,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

139974,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43745,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Usługi Poligraficzne Marcin Kaleta - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ABgees Agnieszka Brożyna - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572241587

7.3.3)Ulica

ul. Dolna 69

7.3.4)Miejscowość

Mąchocice Kapitulne

7.3.5)Kod pocztowy

26-001

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43745,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Dotyczy rubryki "Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej":
Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w terminie 20 dni roboczych, liczonych od dnia następującego po dniu potwierdzenia przez Wykonawcę otrzymania pliku właściwie przygotowanego do druku oraz zgodnego ze wzorem plakatu oraz ulotki.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79824000-6Usługi drukowania i dystrybucji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 43 745 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79824000-6 (Usługi drukowania i dystrybucji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Poligraficzne Marcin Kaleta - Wspólnik spółki cywilnej Poligrafia "BRO-KAL" s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna (Mąchocice Kapitulne). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.