Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Produkcja minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur oraz projekty nagrodzone w 14 edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury

Zamawiający Województwo Warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Produkcja minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu Nagrody…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Województwo Warmińsko-mazurskieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    02 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510750309

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Emilii Plater 1

1.4.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.4.3.)Kod pocztowy

10-562

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

+48 895219841

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@warmia.mazury.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.warmia.mazury.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cbfa4317-20c1-4e99-82ae-971188e0acd8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419219

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/S 38-128874

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Produkcja minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur oraz projekty nagrodzone w 14 edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest produkcja od 6 do 9 minireportaży przedstawiających laureatów VI edycji projektu „Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur” oraz projekty nagrodzone w 14 edycji Konkursu PRO Warmia i Mazury.

3.9.)Główny kod CPV

92111200-4 - Produkcja filmów reklamowych, propagandowych i informacyjnych i taśm wideo

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PARKOS MEDIA IRENEUSZ PROKOPIUK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5431079836

4.3.3.)Ulica

Jana III Sobieskiego nr 6 lok. 17

4.3.4.)Miejscowość

Białystok

4.3.5.)Kod pocztowy

15-014

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

78300,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 88-314365

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

78300,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Termin realizacji umowy: 15 tygodni, jednak nie później niż do dnia 31 sierpnia 2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92111200-4Produkcja filmów reklamowych, propa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →