Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach projektu „Podniesienie zdolności do przyszłego zatrudnienia uczniów szkól zawodowych z terenu powiatu puckiego”.

Zamawiający Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku (Puck, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach projektu Podniesienie zdolności do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w PuckuPuck, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5871707828

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

E. Orzeszkowej 5

1.4.2.)Miejscowość

Puck

1.4.3.)Kod pocztowy

84-100

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

p.pawlina@starostwo.puck.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.starostwo.puck.pl/m,218,strona-glowna.html

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7bc11551-2fff-4207-90d3-c7e12c2945a0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419124

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

OJ S 66/2026 03/04/2026 233731-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Podniesienie zdolności do przyszłego zatrudnienia uczniów szkół zawodowych z terenu powiatu puckiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza EFS+, Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach projektu „Podniesienie zdolności do przyszłego zatrudnienia uczniów szkól zawodowych z terenu powiatu puckiego”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Część 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę narzędzi i urządzeń elektrycznych do pracowni elektroniki i energetyki oraz pomiarów i eksploatacji instalacji i energetycznych urządzeń przesyłowych w Powiatowym Zespole Szkół w Kłaninie.
W zakres zamówienia w części nr 3 wchodzi, w szczególności:
- dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ dla Części 3 zamówienia;
- instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania.

3.9.)Główny kod CPV

38552000-9 - Mierniki elektroniczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30237280-5 - Akcesoria zasilające

31681000-3 - Akcesoria elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MERAZET Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

777-000-13-87

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

44550,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

OJ S 145/2026 30/07/2026 527142-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

44550,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38552000-9Mierniki elektroniczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puck.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38552000-9 (Mierniki elektroniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.