Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 195 737 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 grudnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa w zakresie publicznego transportu drogowego publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym

Zamawiający Gmina Baruchowo (Baruchowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa w zakresie publicznego transportu drogowego publiczny transport zbiorowy na…”, wybierając ofertę wykonawcy Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 1 195 737 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BaruchowoBaruchowo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
1 195 737 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    12 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Spółka Akcyjna (Włocławek).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 195 737,43 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 grudnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail