Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
206 478 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    44 599 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 059 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 069 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    122 750 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Piecki

Zamawiający Gmina Piecki (Piecki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przebudowa i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Piecki”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 206 478 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina PieckiPiecki, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
206 478 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 10 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za łącznie 206 477,52 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PIECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742758

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zwycięstwa 34

1.5.2.)Miejscowość

Piecki

1.5.3.)Kod pocztowy

11-710

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

897422029

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@piecki.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.piecki.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349185

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Piecki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b8875d97-cbae-4f2c-9931-77930be97d31

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419080

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00070894/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Piecki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00360411

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZK.271.2.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki, powiat mrągowski, województwo warmińsko-mazurskie. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części.

1) CZĘŚĆ 1- Dowieszenie przewodu elektroenergetycznego oświetleniowego na istniejących słupach oraz montaż opraw oświetleniowych wraz z szafką pomiarowo-sterującą, na terenie gminy Piecki w miejscowości Żabieniec obejmuje:
a) dowieszenie przewodu elektroenergetycznego oświetleniowego na istniejących słupach oraz montaż opraw oświetleniowych wraz z szafką pomiarowo-sterującą w m. Żabieniec dz. nr ew. 10-292 obr. Jakubowo, Gmina Piecki o charakterystyce projektowanej linii napowietrznej nN 0,4kV:
- długość oświetleniowej linii nN oświetleniowej – 195
- ilość opraw oświetleniowych LED 38 W z gniazdem ZHAGA – 5 szt
- wybudowanie złącza kablowo-pomiarowego wraz z szafką sterowniczą oraz przyłączenie do
sieci nN istniejącej przy słupie nr 31 (po przebudowie),
- wykonanie badań, pomiarów
- zadanie nie wymaga zgłoszenia,
- Uzgodnienie z ENERGA Operator RD w Kętrzynie.
b) Szczegółowy zakres prac określono w niżej wskazanej dokumentacji:
- Projekt techniczny- zał. nr 10 do SWZ,
- STWiOR – zał. nr 11 do SWZ,
- Przedmiar – zał. nr 12 do SWZ.

Dodatkowe wymagania wskazano w treści SWZ oraz w projekcie umowy- zał. nr 8, a także w załączniku nr 9 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71355200-3 - Wykonywanie badań

4.5.5.)Wartość części

49528,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki, powiat mrągowski, województwo warmińsko-mazurskie. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części.

CZĘŚĆ 2 – Budowa elektroenergetycznego przyłącza kablowego nN 0,4 kV do zasilania latarni oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki w miejscowości Machary obejmuje:
a) budowę elektroenergetycznego przyłącza kablowego nN 0,4kV do zasilania latarni oświetlenia drogowego dz. nr ew. 14-294, obr. Machary gm. Piecki Gmina Piecki o charakterystyce projektowanej linii kablowej nN 0,4kV:
- długość oświetleniowej linii kablowej mb. 31/37
- ilość oświetleniowych słupów szt.1
- ilość opraw oświetleniowych LED 50 W z gniazdem ZHAGA – 1 szt
- przyłączenie do istniejącej sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego z istniejącego
słupa ENERGA,
- wykonanie badań, pomiarów,
- Nie wymaga zgłoszenia
b) Szczegółowy zakres prac określono w niżej wskazanej dokumentacji:
- Projekt zagospodarowania terenu- zał. nr 13 do SWZ,
- STWiOR – zał. nr 14 do SWZ,
- Przedmiar – zał. nr 15 do SWZ.


Dodatkowe wymagania wskazano w treści SWZ oraz w projekcie umowy- zał. nr 8, a także w załączniku nr 9 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71355200-3 - Wykonywanie badań

4.5.5.)Wartość części

17759,23 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki, powiat mrągowski, województwo warmińsko-mazurskie. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części.

CZĘŚĆ 3 – Budowa izolowanego przyłącza oświetlenia drogowego z latarnią na terenie gminy Piecki w miejscowości Nawiady obejmuje:
a) budowę izolowanego przyłącza oświetlenia drogowego z latarnią na działkach nr ew. 16-93, 16-318/2, obr. Nawiady Gmina Piecki o charakterystyce projektowanej linii napowietrznej nN 0,4kV:
- długość oświetleniowej linii kablowej mb. 26,5/28
- ilość oświetleniowych słupów szt.1
- ilość opraw oświetleniowych LED 50 W z gniazdem ZHAGA – 1 szt
- przyłączenie do istniejącej sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego z istniejącego
słupa L4,
- wykonanie badań, pomiarów,
- Zgłoszenie nr AB.6743.6.6.2025
b) Szczegółowy zakres prac określono w niżej wskazanej dokumentacji:
- Projekt zagospodarowania terenu- zał. nr 16 do SWZ,
- STWiOR – zał. nr 17 do SWZ,
- Przedmiar – zał. nr 18 do SWZ.

Dodatkowe wymagania wskazano w treści SWZ oraz w projekcie umowy- zał. nr 8, a także w załączniku nr 9 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71355200-3 - Wykonywanie badań

4.5.5.)Wartość części

13998,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki, powiat mrągowski, województwo warmińsko-mazurskie. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części.

CZĘŚĆ 4 – Budowa napowietrznej linii oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki w miejscowości Machary obejmuje:
a) budowę napowietrznej linii oświetlenia drogowego w m. Machary nr ew. 14-290, obr. Machary Gmina Piecki o charakterystyce projektowanej linii napowietrznej nN 0,4kV:
- długość oświetleniowej linii napowietrznej mb. 215/223
- ilość oświetleniowych słupów szt.4
- ilość opraw oświetleniowych LED 50 W z gniazdem ZHAGA – 4 szt
- przyłączenie do istniejącej sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego z istniejącego
słupa L4,
- wykonanie badań, pomiarów,
- Zgłoszenie nr AB.6743.6.42.2026
b) Szczegółowy zakres prac określono w niżej wskazanej dokumentacji:
- Projekt zagospodarowania terenu- zał. nr 19 do SWZ,
- STWiOR – zał. nr 20 do SWZ,
- Przedmiar – zał. nr 21 do SWZ.

Dodatkowe wymagania wskazano w treści SWZ oraz w projekcie umowy- zał. nr 8, a także w załączniku nr 9 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71355200-3 - Wykonywanie badań

4.5.5.)Wartość części

42309,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki, powiat mrągowski, województwo warmińsko-mazurskie. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części.

CZĘŚĆ 5 – Budowa elektroenergetycznego sieci kablowej nN 0,4 kV oświetlenia drogowego na terenie gminy Piecki w miejscowości Stare Kiełbonki obejmuje:
a) budowę elektroenergetycznej sieci kablowej nN 0,4kV oświetlenia drogowego nr ew. 21-12/3, 21-33/1, 21-370/2, 21-10/4, obr.Stare Kiełbonki, Gmina Piecki o charakterystyce projektowanej linii kablowej nN 0,4kV:
- Projektuje się 3 odcinki linii kablowej YAKXS 4x35 o długości 168/192+69/84+54/82m
- ilość oświetleniowych słupów szt. 3
- ilość opraw oświetleniowych LED 60 W – 3 szt, 40 W – 1 szt.
- Przyłączenie do istniejących słupów ENERGA-OPERATOR nr 5/Nr-10, 16/NR-10 i 18/K- 10/10),
- zasilanie z szafki oświetleniowej zlokalizowanej na stacji K-0347.
- wykonanie badań, pomiarów,
- Wymaga zgłoszenia, które uzyska zamawiający.
b) Szczegółowy zakres prac określono w niżej wskazanej dokumentacji:
- Projekt zagospodarowania terenu- zał. nr 22 do SWZ,
- STWiOR – zał. nr 23 do SWZ,
- Przedmiar – zał. nr 24 do SWZ.
- uzgodnienie z GDDKiA – zał. nr 25 i 25.1 do SWZ.

Dodatkowe wymagania wskazano w treści SWZ oraz w projekcie umowy- zał. nr 8, a także w załączniku nr 9 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71355200-3 - Wykonywanie badań

4.5.5.)Wartość części

107769,42 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44599,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44599,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44599,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231673424

7.3.3)Ulica

Mostowa 4

7.3.4)Miejscowość

Kosów Lacki

7.3.5)Kod pocztowy

08-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44599,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21058,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21058,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21058,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231673424

7.3.3)Ulica

Mostowa

7.3.4)Miejscowość

Kosów Lacki

7.3.5)Kod pocztowy

08-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21058,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18069,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18069,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18069,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231673424

7.3.3)Ulica

Mostowa

7.3.4)Miejscowość

Kosów Lacki

7.3.5)Kod pocztowy

08-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18069,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający informuje, że działając zgodnie z art. 260 w związku z art. 254 pkt 2 oraz art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.) zakończył ww. postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego poprzez unieważnienie postępowania.

Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”

Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu w zakresie realizacji części IV przedmiotu zamówienia, zamierzał przeznaczyć kwotę 36 428,00 zł. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 10.08.2026 r. do godz. 10:00 na realizację części IV wpłynęła jedna oferta z ceną 63 288,53 zł.

Wobec powyższego oferta wykonawcy przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie wskazanej części. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką przeznaczył na realizację przedmiotu zamówienia do ceny ww. oferty. W związku z powyższym należało unieważnić niniejsze postępowanie w części IV przedmiotu zamówienia.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63288,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63288,53 PLN

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122749,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122749,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122749,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231673424

7.3.3)Ulica

Mostowa

7.3.4)Miejscowość

Kosów Lacki

7.3.5)Kod pocztowy

08-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

122749,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Piecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 478 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kosów Lacki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.