Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej - ul. Szkolnej w Pomiechówku

Zamawiający Gmina Pomiechówek (Pomiechówek, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej - ul. Szkolnej w Pomiechówku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PomiechówekPomiechówek, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 335 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pomiechówek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000617166

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szkolna 1a

1.4.2.)Miejscowość

Pomiechówek

1.4.3.)Kod pocztowy

05-180

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pomiechowek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pomiechowek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe567893-2e78-4e7a-9250-1653b3f432be

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418795

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00155269

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej - ul. Szkolnej w Pomiechówku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie chodnika wzdłuż drogi gminnej - ul. Szkolnej w Pomiechówku, zgodnie z zakresem robót określonym w przedmiarze robót stanowiącym integralną część SWZ.
2) Zakres zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej ul. Szkolnej w Pomiechówku (dz. nr ew. 577) w zakresie budowy chodnika po stronie wschodniej drogi na odcinku o długości 67,9 mb. Zakres prac na tym odcinku obejmuje: rozbiórkę istniejącej kostki, krawężników oraz obrzeży, wycinkę drzew, wyczyszczenie istniejących wpustów ulicznych, korytowanie pod konstrukcję chodnika i zjazdów, profilowanie konstrukcji pod ułożenie nawierzchni, wykonanie warstwy podbudowy zgodnie z projektem, regulację infrastruktury podziemnej, wykonanie zjazdów i chodnika oraz wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu.
3) Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
4) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

JZ BUD Jakub Ziemiecki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5311719090

4.3.3.)Ulica

Harcerska 7e

4.3.4.)Miejscowość

Pomiechówek

4.3.5.)Kod pocztowy

05-180

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

97333,77 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00240307/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

95475,68 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 335 zł
Próbka: 51 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 745 zł2 032 288 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 832 543 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 745 zł
Mediana
382 335 zł
Górny kwartyl
2 032 288 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pomiechówek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pomiechówek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.