Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
113 900 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu 3 dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Wysokie Mazowieckie (m. Michałki, Bryki, Osipy Lepertowizna) codziennie do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Dowóz i przywóz odbywał się będzie
    Wartość umowy
    55 900 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu 3 dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Wysokie Mazowieckie (m. Jabłonka-Świerczewo, Kalinowo- Czosnowo, Miodusy Litwa) do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Perkach Karpiach. D
    Hurt i Detal Pietrzak Waldemar· Wojny Szuby Włościańskie
    Wartość umowy
    58 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Liczba pojazdów20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Wysokie Mazowieckie (Wysokie Mazowieckie, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 113 900 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
113 900 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MISTRAL TRAVEL AGNIESZKA WOŁOSIŃSKA (część 1); Hurt i Detal Pietrzak Waldemar (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 113 900,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wysokie Mazowieckie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670249

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 1A

1.5.2.)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

1.5.3.)Kod pocztowy

18-200

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gminawysokiemazowieckie@gmwm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.gmwm.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bde57fed-8e05-49af-b6e2-b66a57a1975c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bde57fed-8e05-49af-b6e2-b66a57a1975c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418612

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00066029/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381753

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIR.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

83013,81 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu 3 dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Wysokie Mazowieckie (m. Michałki, Bryki, Osipy Lepertowizna) codziennie do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Dowóz i przywóz odbywał się będzie, codziennie od poniedziałku do piątku począwszy od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

36634,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu 3 dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Wysokie Mazowieckie (m. Jabłonka-Świerczewo, Kalinowo- Czosnowo, Miodusy Litwa) do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Perkach Karpiach. Dowóz i przywóz odbywał się będzie codziennie od poniedziałku do piątku począwszy od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027r.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

53000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

205347,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISTRAL TRAVEL AGNIESZKA WOŁOSIŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

384647899

7.3.3)Ulica

Lipowa

7.3.4)Miejscowość

Stara Łomża przy Szosie

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

209099,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt i Detal Pietrzak Waldemar

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

450154364

7.3.4)Miejscowość

Wojny Szuby Włościańskie

7.3.5)Kod pocztowy

18-210

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wysokie Mazowieckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wysokie Mazowieckie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 113 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MISTRAL TRAVEL AGNIESZKA WOŁOSIŃSKA (Stara Łomża przy Szosie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.