Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy- Miasto Płocka – Sektor I

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy-…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zmiana ogłoszenia

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    02 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Płock

1.4.3.)Kod pocztowy

09-400

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c6f4a81-f59a-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418429

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/S 49-141857

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy- Miasto Płocka – Sektor I

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych zgromadzonych
w pojemnikach i workach na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy-Miasto Płock w Sektorze I w każdej ilości:
a) odpady niesegregowane (zmieszane),
b) papier – odpady z papieru, w tym odpady z tektury, odpady opakowaniowe
z papieru i odpady opakowaniowe z tektury,
c) metale-tworzywa sztuczne – odpady opakowaniowe wielomateriałowe - odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe,
d) szkło – odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła bez podziału na kolor,
e) bioodpady- w rozumieniu art.3 ust. 1 pkt 1 ustawy o odpadach,
f) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych,
g) meble i inne odpady wielkogabarytowe (w tym pochodzenia remontowego np.: sedes, okna, drzwi), a także wielkogabarytowy zużyty sprzęt elektryczny
i elektroniczny,
h) zużyte opony od samochodów osobowych,
i) przeterminowane leki.

3.9.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"EKO-MAZ" Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7742330021

4.3.3.)Ulica

Gierzyńskiego 17

4.3.4.)Miejscowość

Płock

4.3.5.)Kod pocztowy

09-407

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7262438,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/S 107-327571

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zwiększenie ilości odpadów od szacowanej ilości

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zwiększenie wynagrodzenia

5.4.6.)Wartość zmiany

622088,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

7884518,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina - Miasto Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.