Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
25 224 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
od 21 września 2026 do 22 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 25 224 zł – 39 237 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa gastronomiczno-hotelowa w dniu 21-22.09.2026 r. dla uczestników XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej MANAGENT 2026 Zarządzanie i jakość w erze sztucznej inteligencji

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa gastronomiczno-hotelowa w dniu 21-22.09.2026 r. dla uczestników XIX…”, wybierając ofertę wykonawcy Dwór Mościbrody sp. z o. o., ul. Wartość umowy: 25 224 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
25 224 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dwór Mościbrody sp. z o. o., ul. (Wiśniew), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 25 224,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 25 224,00 zł do 39 237,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 września 2026 r. do 22 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Siedlcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001471

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konarskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 643 19 35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.wachnikowska@uws.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uws.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uws-edu.logintrade.net/.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa gastronomiczno-hotelowa w dniu 21-22.09.2026 r. dla uczestników XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej MANAGENT 2026
Zarządzanie i jakość w erze sztucznej inteligencji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-58bd56fd-f857-43fe-94ce-4f566ed55f14

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418399

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00346133/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługa gastronomicznaw ramach XVII Międzynarodowej Konferencji Naukowej Management 2026 r.w dniu 21-22.09.2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367994

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.290.58.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

35109,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa gastronomiczno-hotelowa w dniu 21-22.09.2026 r. dla uczestników XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej MANAGENT 2026 Zarządzanie i jakość w erze sztucznej inteligencji
2. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę gastronomiczno-hotelową polegającą na zapewnieniu 20 noclegów wraz ze śniadaniami oraz na przygotowaniu i podaniu dla 50 osób 2 obiadów, uroczystej kolacji, bufetu kawowego podczas XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej MANAGEMENT 2026 Zarządzanie i jakość w erze sztucznej inteligencji. Wykonawca zapewni salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik, ekran i flipchart oraz Stół prezydialny. Sala powinna mieć możliwość zaciemnienia.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje;
1) Noclegi ze śniadaniami:
8 pokoi 2 osobowych
4 pokoje 1 osobowe
Serwis kawowy (2 przerwy kawowe dla 50 osób podczas 1 i 2 dnia konferencji):
- kawa - 200 ml/os.,
- herbata - min. 2 sztuki /os., cytryna cukier,
- ciasto domowe typu: szarlotka ze świeżych jabłek i cynamonu, domowy sernik - 250 gr/os.
- woda n/g i gaz. - 500 ml/os.
2) 2 x obiad dla 50 osób:
1 dzień
- zupa – gulaszowa z zacierkami - 250 ml/os.,
- II danie – dewolaj z piersi kurczaka - 160 gr/os.,
- ziemniaki opiekane - 100 gr/os.,
- surówka ze świeżych warzyw - 100 gr/os.,
- deser 150g/os.
2 dzień
- zupa – rosół z kołdunami - 250 ml/os.,
- II danie – polędwiczka z indyka w sosie kaparowym - 160 gr/os.,
- ziemniaki z wody - 100 gr/os.,
- warzywa zasmażane na klarowanym maśle - 100 gr/os.,
- deser 150g/os.
3) Kolacja dla 50 osób:
- zupa - krem z czerwonych warzyw - 250 ml/os,
- danie mięsne – bitki wołowe z sosem grzybowym 160 gr/os.,
- kopytka - 100 gr/os.,
- surówka z zakwaszanej kapusty - 100 gr/os.,
- mix pierogów z barszczem czerwonym do picia
- zimne przekąski (min. 200 gr/os.):
a) nóżki w galarecie oraz rurki z szyki z chrzanem,
b) kolorowa sałatka z awokado i jajkiem,
c) polędwiczka wieprzowa w cieście francuskim,
d) grillowana krewetka w boczku na sałatach zielonych
e) jajko faszerowane i w majonezie
f) pieczywo,
g) soki, kompot, woda - 1litr /os.,
h) kawa, herbata - 400 ml /os.
4) Wykonawca zapewni salę do spożywania obiadów i kolacji w odległości nie większej niż 10 km od Siedlec, w otoczeniu zieleni, parku, itp., zastawę, oraz serwis kelnerski podczas posiłków,
Posiłki powinny być świeże, ciepłe, poddane o ustalonych godzinach.
Kolacja powinna odbywać się w godzinach 19.00-1.00.
4. Podana liczba osób korzystających z usługi gastronomicznej jest liczbą przewidywaną. Zamawiający nie gwarantuje, iż z usług korzystać będzie liczba osób wskazanych w niniejszym dokumencie (możliwość zmniejszenia lub zwiększenia liczby osób spożywających posiłki i korzystających z noclegów objętych usługą do 40%). Wykonawca zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji na 4 dni przed planowaną konferencją. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
5. Zamawiający zastrzega, że w sytuacji niezależnej od zamawiającego może odstąpić od zamówienia (np. na podstawie państwowych/na poziomie Rektora UwS w Siedlcach zarządzeń uniemożliwiających realizację wydarzenia). Zamawiający przewiduje możliwość rezygnacji
z zamówienia. Wykonawca zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji na 5 dni przed planowanym posiłkiem. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia
w stosunku do Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25224,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39237,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25224,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dwór Mościbrody sp. z o. o., ul.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8212342092

7.3.3)Ulica

Mościbrody 52

7.3.4)Miejscowość

Wiśniew

7.3.5)Kod pocztowy

08-112

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25224,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-21 do 2026-09-22

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 25 224 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dwór Mościbrody sp. z o. o., ul. (Wiśniew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.