Rozbudowa drogi gminnej nr 108361 L w miejscowości Świerczyna od km 0+222 do km 0+585,46
Zamawiający Gmina Zakrzówek (Zakrzówek, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa drogi gminnej nr 108361 L w miejscowości Świerczyna od km 0+222 do km 0+585,46”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
28 sierpnia 2025
Termin ofert: 2 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 listopada 2025
10 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ZAKRZÓWEK |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431020138 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Żeromskiego 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zakrzówek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 23-213 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL815 - Puławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@zakrzowek.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zakrzowek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6b65e53b-c083-4643-860c-638d353ddea6 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00418341 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00396748 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Rozbudowa drogi gminnej nr 108361 L w miejscowości Świerczyna od km 0+222 do km 0+585,46 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1 Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa drogi gminnej 108361 L w miejscowości Świerczyna od km 0+222 do km 0+585,46. Przedmiotowa droga jest drogą gminną, aktualnie posiada nawierzchnię gruntową, częściowo utwardzoną kruszywem, o szerokości od 3,0 m do 3,5 m. Projekt zakłada wykonanie nowej drogi bitumicznej jednojezdniowej, dwukierunkowej o szerokości 3,5m wraz z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem o szerokości 0,75m. W ramach zadania zachodzi konieczność przebudowy napowietrznej linii kablowej sieci elektroenergetycznej nN, która częściowo koliduje z projektowaną drogą. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych 45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 11 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ROBOTY BUDOWLANE Mariusz Stanicki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8621518341 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chrzanów Pierwszy |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 23-305 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 921152 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00530076/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1133016,96 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.