Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
955 879 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego i pozajelitowego wraz z transportem do pacjenta, dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego i pozajelitowego wraz z transportem…”, wybierając ofertę wykonawcy Bialmed Sp. z o. o. Wartość umowy: 955 879 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
955 879 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bialmed Sp. z o. o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 955 878,98 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450665024

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Piłsudskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Łomża

1.5.3.)Kod pocztowy

18-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 47 33 314

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital-lomza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-lomza.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08e72589-9a9d-476e-a52f-6a9b0fcba22f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego i pozajelitowego wraz z transportem do pacjenta, dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08e72589-9a9d-476e-a52f-6a9b0fcba22f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418322

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341913

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZT-SZP-226/01/25/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

920911,35 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mieszanin żywieniowych, leków, sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów opatrunkowych dla pacjentów
żywionych dojelitowo i pozajelitowo w warunkach domowych, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ – Zestawienie asortymentowo - ilościowe i parametry wymagane.
Przedmiot zamówienia musi być dostarczony bezpośrednio do domu pacjenta, na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego. Adresy pacjentów zostaną przekazane Wykonawcy w dniu zawarcia umowy i będą aktualizowane w okresie realizacji umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33692210-2 - Preparaty odżywiania pozajelitowego

33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

955878,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

955878,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

955878,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 849-00-00-039

7.3.3)Ulica

ul. Kazimierzowska 46/48/35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

955878,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 304 112 zł
Próbka: 259 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 666 zł9 752 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 285 469 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 666 zł
Mediana
2 304 112 zł
Górny kwartyl
9 752 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 955 879 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bialmed Sp. z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.