Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1675K Jabłonka - Lipnica Mała w m. Lipnica Mała

Zamawiający Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu (Nowy Targ, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1675K Jabłonka - Lipnica Mała w m. Lipnica Mała”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym TarguNowy Targ, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491931399

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 14

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Targ

1.4.3.)Kod pocztowy

34-400

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.7.)Numer telefonu

182662888

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.pzd@nowotarski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pzd.nowotarski.org.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3110ab43-3787-4b07-b2ea-d66f79e1fce4

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418316

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00433241

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1675K Jabłonka - Lipnica Mała w m. Lipnica Mała

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej nr 1675K Jabłonka – Lipnica Mała w miejscowości Lipnica Mała w km ok. 7+757,7 – 8+175,3.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) zabezpieczenie terenu prac budowlanych;
2) rozbiórkę istniejących zjazdów do posesji;
3) rozbiórkę istniejących ogrodzeń wraz z odbudową;
4) wykonanie nowego chodnika dla pieszych z kostki bet. ograniczonej krawężnikiem i obrzeżem;
5) wykonanie kanalizacji deszczowej wraz ze studniami rewizyjnymi;
6) wykonanie odwodnienia jezdni poprzez studzienki ściekowe wraz ze ściekiem przykrawężnikowym z kostki brukowej;
7) wykonanie poszerzenia jezdni na przedmiotowym odcinku drogi;
8) wykonanie nowej nawierzchni na odcinku budowanego chodnika;
9) przebudowę przepustu;
10) budowę oświetlenia ulicznego;
11) przebudowę sieci telekomunikacyjnej;
12) przebudowę sieci elektroenergetycznej;
13) przebudowę istniejących zjazdów do posesji;
14) plantowanie i roboty wykończeniowe;
15) wykonanie tablic informacyjnych dla realizowanej inwestycji.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45113000-2 - Roboty na placu budowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

180 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TS BUD TOMASZ STACHULAK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 735 200 51 64

4.3.3.)Ulica

ul. Pogranicza 79

4.3.4.)Miejscowość

Jabłonka

4.3.5.)Kod pocztowy

34-480

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2143426,15 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00518546/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Na fakturach Wykonawca zobowiązany jest wskazać jako nabywcę Powiat Nowotarski z jego adresem i NIP oraz jako odbiorcę Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Targu z jego adresem i NIP.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana cen materiałów i kosztów

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

przedmiot zamówienia nie ulega zmianie

5.4.6.)Wartość zmiany

27501,10

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2169945,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zamawiający podczas realizacji zamówienia nie dokonywał kontroli Wykonawcy w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy - Prawo zamówień publicznych.
Nastąpiła zmiana wynagrodzenia wypłaconego z tytułu zrealizowanej umowy: zwiększenie o 26 519,64 zł waloryzacja, tj. 1,24 % pierwotnej wartości umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Targ.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.