Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
834 775 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Specjalnego Przedszkola Terapeutycznego w Żyrardowie w roku szkolnym 2026/2027” Szczegółowy opis przedmiotu z
    Usługi Transportowe Kamil Czupryński· Jaktorów Kolonia
    Wartość umowy
    106 200 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Niepublicznej Szkoły Fundacji Adys w Lubiczowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Scolar w roku szkolnym 2026/2027Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z
    Wartość umowy
    124 328 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Lesznie w roku szkolnym 2026/2027Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1c 4c,do SWZ
    Wartość umowy
    106 499 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6 i Zespołu Szkół Specjalnych i Przedszkola Niepublicznego Kajtek w Grodzisku Mazowieckim w roku szkolnym
    Wartość umowy
    96 292 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Niepublicznej Szkoły „Przyladek” w roku szkolnym 2026/2027”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1e 4edo SWZ
    Wartość umowy
    55 526 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Warszawie i Szkoły Podstawowej w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie i Niepublicznej Szkoły Podstawowej
    Wartość umowy
    129 954 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Część numer 7: dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brwinowie, Zespołu Szkół Specjalnych w Pruszkowie i Szkoły Podstawowej w Ożarowie Mazowieckim w roku szk
    Wartość umowy
    118 682 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Część numer 8: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jurkach w roku szkolnym 2026/2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1
    Wartość umowy
    97 295 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
32 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Rok produkcji samochodu (WR)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki w roku szkolnym 2026/2027”

Zamawiający Gmina Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki w roku…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 834 775 zł. Złożono 32 oferty.

Łączna wartość umów
834 775 zł
Liczba ofert
32 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    4 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Transportowe Kamil Czupryński (części 1, 4); wOT-TRANS P.U.H. Wojciech Filpczak (część 2); WOT-TRANS P.U.H. Wojciech Filipczak (części 3, 7); TOMAG Tomasz Rachlewicz (części 5, 8) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 834 775,32 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 32 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail