Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu komputerowego i biurowego do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

Zamawiający Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego i biurowego do Jednostek oświatowych w ramach programu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000553621

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ułanów 9a

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-450

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl3@mcoo.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mcoo.krakow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-00e57a65-c715-4df5-bc04-8ed4e4cacab1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418020

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/S 77-272045

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego i biurowego do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętów wskazanych w Załączniku nr 4.3 do SWZ do Jednostek oświatowych* wskazanych w tym samym załączniku do SWZ, wraz z zapewnieniem gwarancji, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków”. * Przez jednostkę oświatową rozumie się jednostkę wymienioną w art. 2 pkt. 1 – 8 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. – Prawo oświatowe (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm.). z wyłączeniem jednostek realizujących kształcenie ustawiczne w rozumieniu art. 4 pkt. 30 tejże ustawy.

3.9.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48820000-2 - Serwery

32413100-2 - Rutery sieciowe

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

32422000-7 - Elementy składowe sieci

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

39151100-6 - Stojaki

30237280-5 - Akcesoria zasilające

44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

196707,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 154-557539

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

196707,12 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
325 725 zł2 882 806 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 557 081 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
325 725 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 882 806 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.