Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
619 461 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 619 461 zł – 955 629 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ul. Jaśminowej w Polkowicach

Zamawiający Gmina Polkowice (Polkowice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ul. Jaśminowej w Polkowicach”, wybierając ofertę wykonawcy Firma BRESSO Jan Bresso. Wartość umowy: 619 461 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina PolkowicePolkowice, Dolnośląskie (powiat Polkowicki →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
619 461 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma BRESSO Jan Bresso (Guzice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 619 460,78 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 619 460,78 zł do 955 628,87 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail