Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
696 167 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja nawierzchni dwóch odcinków dróg gminnych w Zgierzu, stanowiących ciąg ul. Dubois oraz połączenie ul. Dubois I ul. Zegrzanki, przebiegających w części przez teren PKP” w (...)

Zamawiający Gmina Miasto Zgierz (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja nawierzchni dwóch odcinków dróg gminnych w Zgierzu, stanowiących ciąg ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "EKOINŻBUD" PIOTR PERAJ. Wartość umowy: 696 167 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto ZgierzZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
696 167 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "EKOINŻBUD" PIOTR PERAJ (UNIEJÓW), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 696 167,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail