Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
825 915 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakres usług obejmuje: 1. Przeglądy okresowe przed sezonem zimowym / po sezonie zimowym (na zlecenie Zamawiającego) 2. Naprawy: 1) wynikające z przeglądów, 2) awaryjne - w trakcie sezonu zimowego, 3) blacharskie, spawalnicze, lakierniczo-ma
    Wartość umowy
    318 233 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    RAFAŁ SKORUPIŃSKI· Wschowa
    Wartość umowy
    507 683 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja oraz naprawa sprzętu do zimowego utrzymania dróg będącego w posiadaniu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze: Zadanie nr 1 - RDW w Zielonej Górze Zadanie nr 2 - RDW w Kłodawie

Zamawiający Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja oraz naprawa sprzętu do zimowego utrzymania dróg będącego w posiadaniu…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 825 915 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg WojewódzkichZielona Góra, Lubuskieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
825 915 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 sierpnia 2026

    Termin ofert: 20 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: JMM Łucka spółka komandytowa (część 1); RAFAŁ SKORUPIŃSKI (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 825 915,48 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail