Dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
Zamawiający Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte (Gdynia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=262, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 września 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 190064136 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Inżyniera Jana Śmidowicza, 69 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gdynia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 81-127 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL633 - Trójmiejski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@amw.gdynia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.amw.gdynia.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-46d397f4-b353-40bc-8e2c-110ef3a83cdb |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00417835 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | Dz.U. S : 83/2026 - 294526 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Microsoft Windows Remote Desktop Services 2025 User CAL CSP EDU 50 Microsoft Windows Server CAL 2025 Device CSP EDU 10 Microsoft Windows Server CAL 2025 User CSP EDU 1200 Microsoft Windows Server Standard 2025 16 Core CSP EDU 2 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-08-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Integrit S.A. |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 82643,70 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/S 159-574942 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 82643,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →