Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
773 364 zł
Umowa zawarta
1 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena96%Termin płatności4%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz odpadów opakowaniowych wraz z najmem prasy do odpadów

Zamawiający Szpital Głogowski Sp. z o.o. (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz odpadów…”, wybierając ofertę wykonawcy GPK Głogów sp. z o.o. Wartość umowy: 773 364 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Szpital Głogowski Sp. z o.o.Głogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
773 364 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GPK Głogów sp. z o.o. (Głogów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 773 364,36 zł (umowę zawarto 1 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail