Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
252 400 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 24 listopada 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 252 400 zł – 309 732 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Czyszczenie i koszenie urządzeń wodnych w latach 2026-2028

Zamawiający Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Czyszczenie i koszenie urządzeń wodnych w latach 2026-2028”, wybierając ofertę wykonawcy ''MELMAR'' Melioracja i Budownictwo Wodne Martyna Naumowicz. Wartość umowy: 252 400 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy WawerWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
252 400 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ''MELMAR'' Melioracja i Budownictwo Wodne Martyna Naumowicz (Góra Kalwaria), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 252 399,90 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 252 399,90 zł do 309 731,70 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 listopada 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259663

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żegańska 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-713

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wawer.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://wawer.warszawa.pl/vprocurement

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Czyszczenie i koszenie urządzeń wodnych w latach 2026-2028

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f1213231-e1c6-4b0d-a229-a66f7d39cea1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417534

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00007022/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Czyszczenie i koszenie urządzeń wodnych w latach 2026-2028

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00357597

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UD-XIII-ZZP.271.29.2026.ARY

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie sześciokrotnego koszenia i sprzątania odcinków urządzeń wodnych o łącznej długości 4 593 mb w latach 2026-2028 oraz likwidacji tamy bobra europejskiego, zgodnie z decyzją Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34930000-5 - Urządzenia wodne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

252399,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

309731,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

252399,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

''MELMAR'' Melioracja i Budownictwo Wodne Martyna Naumowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1230748719

7.3.3)Ulica

Brzozowa 8

7.3.4)Miejscowość

Góra Kalwaria

7.3.5)Kod pocztowy

05-530

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

252399,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-11-24

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 252 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34930000-5 (Urządzenia wodne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ''MELMAR'' Melioracja i Budownictwo Wodne Martyna Naumowicz (Góra Kalwaria). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.