Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Wrocławmikrofirma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Zbigniew Kowalski "PROWAY"

Wartość umowy
458 790 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości10%Doświadczenie osób – projektanta branży drogowej30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie Koncepcji Programowej budowy obwodnicy m. Przyborów

Zamawiający Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie Koncepcji Programowej budowy obwodnicy m. Przyborów”, wybierając ofertę wykonawcy PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 458 790 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg WojewódzkichZielona Góra, Lubuskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
458 790 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wrocław), wspólnie z: Zbigniew Kowalski "PROWAY".

  • 2

    UmowaWartość umowy: 458 790,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail