Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
784 467 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 784 467 zł – 2 326 417 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Długiej w miejscowości Wąwał

Zamawiający Gmina Tomaszów Mazowiecki (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Długiej w miejscowości Wąwał”, wybierając ofertę wykonawcy BINSTAL Sp. z o.o. Wartość umowy: 784 467 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
784 467 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BINSTAL Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 784 467,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 784 467,00 zł do 2 326 417,18 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail