Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na przebudowę drogi dojazdowej, parkingu i ogrodzenia po wznowieniu granic na terenie Akademickiego Ośrodka Szkoleniowego

Zamawiający Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte (Gdynia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na przebudowę drogi dojazdowej,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów WesterplatteGdynia, Pomorskieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 200 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190064136

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.4.2.)Miejscowość

Gdynia

1.4.3.)Kod pocztowy

81-127

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@amw.gdynia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amw.gdynia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a3d6e53-89eb-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417366

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00509362

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na przebudowę drogi dojazdowej, parkingu i ogrodzenia po wznowieniu granic na terenie Akademickiego Ośrodka Szkoleniowego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dokumentacja projektowa budowlana wielobranżowa obejmuje wykonanie kompletnego projektu budowlanego (zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno-budowlanego, projektu technicznego) oraz kompletnego projektu rozbiórek dla przebudowy drogi dojazdowej, parkingu i ogrodzenia na terenie Akademickiego Ośrodka Szkoleniowego (dalej „Inwestycji") wraz z:
a) przygotowaniem niezbędnych dokumentów oraz wystąpień w imieniu
Zamawiającego,
b) uzyskaniem wszystkich niezbędnych opracowań pomocniczych
i dodatkowych, badań, ekspertyz, opinii,
c) uzgodnieniem dokumentacji z Zamawiającym zgodnie z zapisami
umownymi (przed uzyskaniem stosownych uzgodnień i pozwoleń
wymaganych odrębnymi przepisami),
d) uzyskaniem wszelkich decyzji administracyjnych, pozwoleń i uzgodnień w przedmiotowym zakresie zgodnie z obowiązującymi
przepisami,
e) uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę lub zaświadczenia
ze stosownego urzędu o braku wniesienia sprzeciwu na wykonanie
robót w przypadku ich wykonania na zgłoszenie

3.9.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

310 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI PIOTR KASZUBOWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

842-166-60-83

4.3.4.)Miejscowość

Bytów

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

99999,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00524168/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Nieprzewidziane opóźnienia w wydawaniu wymaganych pozwoleń administracyjnych.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmienia się termin wykonania zamówienia z: 240 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy na dodatkowe 70 dni od podpisania aneksu tj: do dnia 24.07.2025 roku.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

79999,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Wykonawcy została naliczona kara umowna w wysokości 19.999,80 zł za 23 dni opóźnienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 114 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 289 zł341 200 zł
Rozstęp międzykwartylowy
244 911 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 289 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
341 200 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.