Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8752 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 25 września 2026 do 25 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 8752 zł – 20 898 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi cateringowe dla uczestników wydarzenia pn. Moc Naukowców” 25.09.2026 r. na potrzeby Działu Promocji.

Zamawiający Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi cateringowe dla uczestników wydarzenia pn. Moc Naukowców” 25.09.2026 r. na…”, wybierając ofertę wykonawcy BŁOGOŚĆ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 8752 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
8752 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BŁOGOŚĆ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 752,11 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 8 752,11 zł do 20 898,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 25 września 2026 r. do 25 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail