MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DLA CENTRALNEJ STERYLIZACJI
Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica (Piła, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DLA CENTRALNEJ STERYLIZACJI”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Wielkopolskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001261820 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rydygiera Ludwika 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Piła |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-920 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL411 - Pilski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | malgorzata.krzycka@szpital.pila.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalpila.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny udzielający zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa (art. 7 pkt 36 ustawy Pzp) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00417291 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00416291 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - INFORMACJE DODATKOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | Zamawiający informuje, że w Ogłoszeniu o zamówieniu nr Ogłoszenie nr 2025/BZP 00466725/01 z dnia 2025-10-09 omyłkowo zaznaczono w sekcji technicznej brak możliwości składania ofert częściowych.Powyższe stanowiło oczywistą omyłkę techniczną (pisarską). Faktyczna wola Zamawiającego oraz rzeczywisty podział zamówienia na 7 części wynikały w sposób jasny, jednoznaczny i niebudzący wątpliwości z dokumentów zamówienia, tj. ze Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz jej załączników (Formularzu asortymentowo cenowym), które od dnia publikacji ogłoszenia były w całości i bezpłatnie dostępne dla wszystkich wykonawców na platformie zakupowej.W odpowiedzi na udostępnioną dokumentację wykonawcy złożyli oferty na poszczególne części zamówienia. Postępowanie w zakresie badania, oceny ofert oraz wyboru ofert najkorzystniejszych zostało przeprowadzone z zachowaniem podziału na 7 części zamówienia, zgodnie z postanowieniami SWZ oraz z poszanowaniem zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Niniejsze ogłoszenie o wyniku zawiera informację dotyczącą zadania nr 1. Po zmianie: Zamawiający informuje, że w Ogłoszeniu o zamówieniu nr Ogłoszenie nr 2025/BZP 00466725/01 z dnia 2025-10-09 omyłkowo zaznaczono w sekcji technicznej brak możliwości składania ofert częściowych.Powyższe stanowiło oczywistą omyłkę techniczną (pisarską). Faktyczna wola Zamawiającego oraz rzeczywisty podział zamówienia na 7 części wynikały w sposób jasny, jednoznaczny i niebudzący wątpliwości z dokumentów zamówienia, tj. ze Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz jej załączników (Formularzu asortymentowo cenowym), które od dnia publikacji ogłoszenia były w całości i bezpłatnie dostępne dla wszystkich wykonawców na platformie zakupowej.W odpowiedzi na udostępnioną dokumentację wykonawcy złożyli oferty na poszczególne części zamówienia. Postępowanie w zakresie badania, oceny ofert oraz wyboru ofert najkorzystniejszych zostało przeprowadzone z zachowaniem podziału na 7 części zamówienia, zgodnie z postanowieniami SWZ oraz z poszanowaniem zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Niniejsze ogłoszenie o wyniku zawiera informację dotyczącą zadania nr 1. Daty zawarcia pozostałych umów: Zadanie 2,3,4,5,7- 07.11.2026, Zadanie 6: 20.11.2026. Wykonawcy którym udzielono zamówienia: zadanie 2: Media-MED Sp. z o20701.89.o..Ul. Promienistych 7,31-481 Kraków.120289370. Cena 15 221,40 zł brutto. Zadanie 3,4,5 wykonawca: PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „ANKA” ul. Niepodległości 58,73-110 STARGARD. 812040117. Cena zadanie 3: 48 759,00 zł brutto, zadanie 4: 40 262,40 zł brutto, zadanie 5: 48 978,00 zł brutto, Zadanie 6 wykonawca: Creatus sp.z o.o.,Kaszubska 17/2,70-402 Szczecin. 523642660. Cena zadanie 6: 47 310,30 zł brutto. Zadanie 7 wykonawca: Medilab Sp. z o.o.,ul. Niedźwiedzia 60,15-531 Białystok. 8125592. Cena zadanie 7: 103 320,00 zł brutto. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.