Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
155 092 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7992 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Karina Lniska· Przodkowo
    Wartość umowy
    62 640 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Pracownia z Oknem na Świat - Edukacja i Rozwój - Marta Hendzel· Warszawa
    Wartość umowy
    61 810 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Karina Lniska· Przodkowo
    Wartość umowy
    22 650 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia – w zakresie bloków tematycznych 25%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia w zakresie bloków prawnych15%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Szkolenia specjalistyczne oraz superwizja z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Szkolenia specjalistyczne oraz superwizja z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 155 092 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
155 092 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    7 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Soćko (część 1); Karina Lniska (części 2, 4); Pracownia z Oknem na Świat - Edukacja i Rozwój - Marta Hendzel (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 155 092,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail