Termomodernizacja placówek oświatowych i opiekuńczo - wychowawczych w Połańcu – roboty powtórzone nr 1
Zamawiający Gmina Połaniec (Połaniec, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Termomodernizacja placówek oświatowych i opiekuńczo - wychowawczych w Połańcu – roboty…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
18 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA POŁANIEC |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409710 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ruszczańska 27 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Połaniec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-230 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@poczta.polaniec.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://polaniec.bip.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5b7c6f32-0490-4b8d-850e-f7b1c08cbfab |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00417247 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Termomodernizacja placówek oświatowych i opiekuńczo - wychowawczych w Połańcu – roboty powtórzone nr 1 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Zakres zamówienia obejmuje | - wymianę instalacji zimnej wody użytkowej z jej rozdziałem na wodę użytkową i hydrantową oraz wymianę instalacji kanalizacji sanitarnej. Zakres ten dotyczy Szkoły Podstawowej w Połańcu segmentów A, B, D, H w zakresie instalacji hydrantowej oraz segmenty A i B w zakresie instalacji zimnej wody użytkowej i kanalizacji sanitarnej, oraz Przedszkola przy ul. Madalińskiego, - wykonanie dodatkowej ścianki w korytarzu segmentu F/ sali gimnastycznej w celu zamontowania drzwi wewnętrznych otwieranych zgodnie z kierunkiem ewakuacji, - wykonanie nowych okładzin ściennych oraz podłogowych w łazienkach wraz z nowymi sufitami w segmencie H. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45320000-6 - Roboty izolacyjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-08-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-08-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Firma Budowlano-Handlowa Olszowy sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 8140000151 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kosowy |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 281569,35 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00396440/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 281569,35 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →