Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
232 667 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 232 667 zł – 260 782 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji / rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ul. Słowiczej w Zebrzydowicach – IV etap

Zamawiający Gmina Zebrzydowice (Zebrzydowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ul. Słowiczej w Zebrzydowicach – IV etap”, wybierając ofertę wykonawcy DROGRÓD Szymon Tetla. Wartość umowy: 232 667 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ZebrzydowiceZebrzydowice, Śląskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
232 667 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGRÓD Szymon Tetla (Ćwiklice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 232 666,71 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 232 666,71 zł do 260 781,96 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail