Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 613 zł
Umowa zawarta
5 maja 2026
Okres realizacji
do 14 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 295 200 zł – 529 761 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 17% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PSP Nr 2 – modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „PSP Nr 2 – modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151”, wybierając ofertę wykonawcy Profi Jolanta Zwierz. Wartość umowy: 344 613 zł. Złożono 11 ofert.

Wartość umowy
344 613 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Profi Jolanta Zwierz (Opole).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 612,77 zł (umowę zawarto 5 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 295 200,00 zł do 529 761,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000697656

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Katowicka 35

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-061

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@psp2.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.psp2.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,228096,a86d943f67c9036393c966f0fa268aa7.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PSP Nr 2 – modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-752b1a1d-e05c-4de1-ae76-744170294a46

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417147

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00180760

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PSP-2.26.261.369.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty wykonywane w budynku szkoły PSP nr 2 ul. 1 Maja 151 obejmują :
 instalację oświetlenia podstawowego,
 instalację oświetlenia awaryjnego,
 instalację gniazd wtyczkowych 230/400V,
 przebudowę tablic rozdzielczych,
 ułożenie linii WLZ,
 instalację sieci komputerowej,
 przebudowę instalacji ppoż budynku,
 rozbudowę instalacji CCTV,
 rozbudowę instalacji SSWiN,
 ukrycie natynkowej instalacji nagłośnieniowej pod tynkiem na korytarzach
 dodatkowe prace tj. zaprawienie i pomalowanie bruzd, wykonanie badań pomiarowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

295200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

529761 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

344612,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Profi Jolanta Zwierz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7542627437

7.3.3)Ulica

Stanisława Bronicza 11

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-844

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

344612,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
363 988 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 000 zł860 266 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 266 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
105 000 zł
Mediana
363 988 zł
Górny kwartyl
860 266 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 344 613 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Profi Jolanta Zwierz (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.