Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 667 019 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 667 019 zł – 3 128 349 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2075D nad rzeką Bystrzyca w m. Mietków

Zamawiający Powiat Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2075D nad rzeką Bystrzyca w m. Mietków”, wybierając ofertę wykonawcy SAWEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 1 667 019 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
1 667 019 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SAWEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Dąbrowa Górnicza), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 667 018,79 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 667 018,79 zł do 3 128 348,96 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail