Zamiar zawarcia umowyBZPOgłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Zamiar zawarcia umowy

Wykonanie zewnętrznych odcinków kanalizacji opadowej - roboty polegające na powtórzeniu robót z podstawowego zakresu w ramach inwestycji: "Przebudowa i termomodernizacja Pawilonu Socjalnego etap I

Zamawiający Akademia Kultury Fizycznej Im.bronisława Czecha w Krakowie (Kraków, Małopolskie) ogłasza zamiar zawarcia umowy z wybranym wykonawcą w postępowaniu „Wykonanie zewnętrznych odcinków kanalizacji opadowej - roboty polegające na powtórzeniu…”. To ogłoszenie nie otwiera naboru ofert.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Zamiar zawarcia umowyBieżące

    01 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy

Pełna treść ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy z wybranym wykonawcą (bez naboru ofert).

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AKADEMIA KULTURY FIZYCZNEJ IM.BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

1.4.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000327847

1.5.)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Jana Pawła II 78

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-571

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.8.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@awf.krakow.pl

1.5.9.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.awf.krakow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Nazwa zamówienia

Wykonanie zewnętrznych odcinków kanalizacji opadowej - roboty polegające na powtórzeniu robót z podstawowego zakresu w ramach inwestycji: "Przebudowa i termomodernizacja Pawilonu Socjalnego etap I

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-338f3edc-2063-4d68-bd39-a123a4d7e10f

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417028

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.6.)Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań

Tak

2.7.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00086507/06/P

2.8.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.11 Roboty polegające na powtórzeniu podstawowego zakresu robót dotyczącego wykonania zewnętrznych odcinków kanalizacji opadowej w ramach inwestycji

"Przebudowa i termomodernizacja Pawilonu Socjalnego

2.9.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.10.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

Sekcja 3

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
3.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

3.2.)Numer referencyjny

K-2.381/22/2026

3.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty uzupełniające – kanalizacja deszczowa (roboty zewnętrzne)


1. Demontaż istniejącej nawierzchni drogowej

a. Demontaż istniejącej nawierzchni drogowej betonowej

b. Wywóz gruzu na odl. 20 km z rozbiórki

c. Opłata za składowanie i utylizacja gruzu

2. Nawierzchnia dróg asfaltowych

a. Obsługa geodezyjna

b. Podbudowa

c. Nawierzchnia asfaltowa

3. Wykonanie przyłączy kanalizacji opadowej do istniejącej kanalizacji zewnętrznej

a. Obsługa geodezyjna

b. Wykop pod kanalizację

c. Odwóz nadmiaru ziemi na odl. 10 km

d. Rurociągi kanalizacyjne lite z PVC-U ( SN 4 , klasa N)

e. Próby szczelności sieci kanalizacyjnej

f. Studnie kanalizacyjne

3.10.)Główny kod CPV

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

Sekcja 4

Tryb udzielenia zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

4.2.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

art. 305 pkt. 2 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 pzp - roboty polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jak w pierwotnym zakresie postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Roboty uwzględnione w wartości szacunkowej podstawowego zakresu i przewidziane na etapie ogłoszenia o zamówieniu oraz w SWZ

4.3.)Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu

K-2.381/04/2026

Sekcja 5

Zawarcie umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę
5.1.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SB COMPLEX Sp. z o.o.

5.1.2.)Ulica

Wola Dalsza nr 369

5.1.3.)Miejscowość

Łańcut

5.1.4.)Kod pocztowy

37-100

5.1.5.)Województwo

podkarpackie

5.1.6.)Kraj

Polska

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45332300-6Roboty instalacyjne kanalizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Kultury Fizycznej Im.bronisława Czecha w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45332300-6 (Roboty instalacyjne kanalizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.