Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 033 000 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 033 000 zł – 2 370 001 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa Singletracka na Zawiślu.

Zamawiający Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa Singletracka na Zawiślu”, wybierając ofertę wykonawcy Arek Bike Camp Arkadiusz Perin. Wartość umowy: 2 033 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
2 033 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arek Bike Camp Arkadiusz Perin (Ustroń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 033 000,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 033 000,00 zł do 2 370 000,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zielony Rynek 11/13

1.5.2.)Miejscowość

Włocławek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-800

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (54) 414 40 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.wloclawek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wloclawek.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,234882,ee5c2b3b8a57fd2b4593797ef95fceed.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa Singletracka na Zawiślu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e64b597c-14a0-4608-8157-8691e0a2d6ad

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417023

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029882/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Budowa singletracka na Zawiślu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330078

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.ZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2182599,46 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane polegające na budowie tras rowerowych typu Singletrack w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa Singletracka na Zawiślu”, obejmujące swoim zakresem budowę szlaków rowerowych Singletrack – 5 szlaków o całkowitej długości 10,69 km i różnej charakterystyce: XCO, Pump & Jump, Singletrack, Jump, Enduro.
Łączna powierzchnia szlaków 1,5286 ha.

1) Technologia wykonania:
Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w technologii ścieżki leśnej, charakteryzującej się minimalną ingerencją w środowisko przyrodnicze. Zamawiający bezwzględnie zakazuje wycinki drzew. Prace mogą obejmować wyłącznie przycięcie krzewów, gałęzi oraz naturalnych odrostów w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki, w sposób nienaruszający gospodarki leśnej na działkach ewidencyjnych nr 58, 65, 66 w obrębie Włocławek KM 1.

2) Ochrona środowiska i nadzór:
Roboty budowlane będą prowadzone w sposób zapewniający pełną ochronę przyrody i środowiska, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 13 ze zm.) oraz ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 647 ze zm.). Wykonawca zobowiązany jest realizować prace w oparciu o wytyczne i pod nadzorem Skarbu Państwa – Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Włocławek.

3) Kolejność budowy: Zamawiający wskazuje następującą kolejność budowy tras:
1) Szlak MTB 3 – Pętla XCO długość 4,8 km (żółty)
2) Szlak MTB 1 – Singletrack długość 2,7 km (zielony)
3) Szlak MTB 2 – Pump & Jump długość 1,3 km (niebieski)
4) Szlak MTB 4 – Linia Jump długość 0,4 km (pomarańczowy)
5) Szlak MTB 5 – Enduro długość 1,5 km (czerwony)

Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową – projekt wykonawczy sporządzony przez: Bike Expert Piotr Kurczab, z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich (57-200 Ząbkowice Śląskie) przy ul. Robotniczej 2.

Wykonawca udzieli gwarancji na wbudowane materiały, elementy i zamontowane urządzenia na okresy, określone w kartach gwarancyjnych producenta, jednak nie krótsze niż 24 miesiące, które rozpoczną swój bieg od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.

Okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia - zgodnie z ofertą przedstawioną przez Wykonawcę, ale nie mniej niż 36 miesięcy od daty podpisania protokołu końcowego (maksymalnie 60 miesięcy).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym technologie i zakres prac, zostały określone w dokumentacji projektowej oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.

Uwaga:
Wytyczenie szlaków należy uzgodnić z lokalnym leśniczym przed przystąpieniem do karczowania oraz prac ziemnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2033000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2370000,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2033000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Arek Bike Camp Arkadiusz Perin

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 243485064

7.3.3)Ulica

Lipowa 59

7.3.4)Miejscowość

Ustroń

7.3.5)Kod pocztowy

43-450

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2033000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112710-5Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
292 813 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
208 263 zł575 676 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 413 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
208 263 zł
Mediana
292 813 zł
Górny kwartyl
575 676 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 033 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112710-5 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Arek Bike Camp Arkadiusz Perin (Ustroń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.