Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
24 224 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Materiały medyczne wszczepialne - materiał kościozastępczy.

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance (Trzcianka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Materiały medyczne wszczepialne - materiał kościozastępczy”, wybierając ofertę wykonawcy Med&Care sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 24 224 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w TrzcianceTrzcianka, Wielkopolskieopublikowano 1 września 2026
Cena wybranej oferty
24 224 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    30 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Med&Care sp. z o.o. (Gdynia), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 24 224,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail